Кошик

Ваша корзина пуста!
0

Доступные варианты

line-up

KRILLoil – джерело незамінних жирних кислот Омега-3

Поліненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 - це найцінніше джерело молодості і здоров'я. Отримати корисні кислоти можна тільки ззовні, а тому важливо подбати про те, щоб ці елементи завжди були присутні в потрібній кількості. У комплексі вони піклуються про серцево-судинну систему, зміцнюють суглоби, підвищують імунітет і поліпшують функції мозку. KRILLoil забезпечить добову потребу в Омега-3 і Омега-6, надаючи позитивний вплив на зовнішність і самопочуття. 

 

Особливості та ключові переваги KRILLoil 

 

KRILLoil є постачальником жирних кислот, одержуваних з масла криля. На відміну від риб'ячого жиру, масло криля має більш багатий кислотний склад, що забезпечує ефективне засвоєння: 

 

 • Омега-3, ідентичні тим, які містить риб'ячий жир; 

 • Омега-3 у вигляді фосфоліпідів, які добре засвоюються організмом; 

 • Омега-6; 

 • Антиоксидант астаксантин. 


 Регулярне вживання надає наступну дію: 


 • Позитивно впливає на серцево-сосудітую систему. KRILLoil підвищує еластичність судин і виводить шкідливий холестерин, сприяє формуванню корисного холестерину, зміцнює серце і нормалізує артеріальний тиск; 

 

 • Зміцнює опорно-рухову систему. Перелік корисних компонентів покращує кальцієвий обмін, робить кістки міцнішими і сприяє формуванню хрящової тканини. Крім того KRILLoil знижує запальні процеси і зменшує ризик розвитку захворювань. 

 

 • Підвищує імунітет і зміцнює опірність організму інфекціям і захворюванням. 

 

 • Позитивно впливає на жіноче здоров'я. Біодобавка допомагає нормалізувати менструальний цикл, а також сприяє зменшенню кіст молочної залози; 

 

 • Знижує ризик розвитку онкології. Регулярний прийом забезпечує профілактику раку грудей, яєчників і прямої кишки. Завдяки Омега-3, біодобавка добре працює в комплексі з променевою і хіміо-терапією, знижуючи токсичну дію на організм. 

 

 • Покращує функції мозку. Прийом KRILLoil підвищує здатність запам'ятовувати інформацію, знижує ризик хвороби Альцгеймера, зменшує симптоми депресії. 

 

KRILLoil практично не має протипоказань, а застосовувати його можна з 12 років. 

 

KRILLoil для молодості і краси 

Омега -3 і Омега-6 в складі KRILLoil перетворюють шкіру, роблячи її молодою і сяючою. Вони захищають колаген від руйнування, покращуючи еластичність шкірних покривів. У свою чергу це зменшує вираженість зморшок, шкіра набуває пружності і здоровий колір. 

 

KRILLoil приймають по 1-2 капсули тричі на день разом з їжею. Тривалість курсу становить 4 тижні, повторювати його можна 2-3 рази на рік.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре