Кошик

Ваша корзина пуста!
0

Доступные варианты

line-up

Контрактне виробництво космецевтики та дієтичних добавок

 

Важливим напрямком діяльності компанії є контрактне виробництво: ваші власні лінійки продукції з мінімальними витратами.

Компанія  "Еліксир" з 2000 року є виробником натуральної лікувально-профілактичної косметики і БАД, якість якої оцінили споживачі України, Польщі, Молдови і Латвії. Маючи у своєму розпорядженні сучасне устаткування, атестовану по держстандартах лабораторію і кваліфіковані кадри, підприємство випускає продукцію, яка упевнено підкорює ринки косметики доступною ціною і відмінним складом. Компанія використовує тільки високоякісну сировинну базу і контролює кожен етап виробництва, про що свідчить наявність сертифікатів ISO 9001:2015, 22000:2005, 13485:2019, 22716:2007 GMP. Потужний технічний потенціал і відлагоджений процес випуску продукції дозволяє нам запропонувати контрактне виробництво косметичних і лікувально-профілактичних засобів.

Наша компанія не лише надає послуги контрактного виробництва, але і допомагає в розробці і адаптації рецептур. Так само компанія пропонує послуги з лабораторних досліджень органолептичних і фізико-хімічних властивостей продукції кремової групи, допомагає в розробці дизайну, надає повний пакет дозвільної документації для впровадження, виробництва і виведення продукту на ринок (санітарно-гігієнічний висновок, сертифікат відповідності, паспорт якості). За бажанням замовника, можливе надання послуг з оформлення документів по захисту прав інтелектуальної власності (реєстрація торгової марки, торгового знаку, промислового зразку).


  ПРОДУКЦІЯ, ЯКА ВИРОБЛЯЄТЬСЯ

 

МОЖЛИВОСТІ ФАСУВАННЯ


МІНІМАЛЬНІ ЗАВАНТАЖЕННЯ

   

тверда капсула / таблетка - 40 кг

піномиюча продукція - 400 кг

кремова група - 400 кг

м'яка капсула - 50 кг

зубні пасти - 350 кг

сиропи - 200 кг

 

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ "ЕЛІКСИР"

Наше підприємство успішно працює 20 років, і вже встигло зарекомендувати себе на ринку, підтвердивши якість продукції сотнями позитивних відгуків. Делегуючи виробничі процеси компанії "Еліксир", ви не лише економите час і кошти, але і гарантовано отримуєте якісний результат. З нами ви зможете: запустити власну лінію косметики в найкоротші терміни;замовити розробку рецептур з урахуванням своїх вимог, отримати дозвільні документи "під ключ", бачити прозорі калькуляції собівартості продуктів, бути упевненим в стабільності і своєчасності постачань, розраховувати на супровід продукту навіть після запуску - реагувати на зауваження з метою поліпшення ряду показників.

 

 

З питань контрактного виробництва космецевтики звертайтеся: 

(066) 332-30-01, (068) 946-09-07, або на пошту: technologni@gmail.com  З питань контрактного виробництва дієтичних добавок звертайтеся:

(096) 470-07-08, (050) 931-17-73, або на пошту:  vev.eliksir@gmail.comСкачати файл "Бріф - заявка на контрактне виробництво"

payments