Кошик

Ваша корзина пуста!
0

Доступные варианты

line-up

Про компанію


Підприємство «Еліксир» було засновано групою фахівців в області косметики, фармацевтики і БАД з метою представлення на ринок України принципово нової лінійки біологічно активної косметики.

  Споживач хотів бачити на ринку лікувально-профілактичну косметику українського виробника, яка не поступається за якістю закордонним аналогам. І з 2000 року підприємство «Еліксир» прийняло рішення використовувати і поширювати унікальну, біологічно активну космецевтику, створену на основі природних компонентів.

 Наша мета: допомогати людям підтримувати свою красу та здоровʼя завдяки натуральним природним засобам.

  Природні ресурси, які зберегли свої натуральні властивості, були використані нашими фахівцями при створенні лікувально-профілактичної лінії. Вміст діючих компонентів високих концентрацій (хондроїтин - витяжка хряща акули, глюкозамін, дігідрокверцітін, біофлавоноїд модрини сибірської і багато інших) в оздоровчих засобах дозволяє досягти чудових результатів, не викликаючи ефекту звикання при постійному використанні косметики. Виробництво оздоровчої біологічно-актвиної продукції справа тонка, яка вимагає великої точності в дотриманні рецептури і підбору якісних інгредієнтів. Для виготовлення бальзамів використовується сировина провідних фармацевтичних компаній і контролюється кожний етап виробництва, про що свідчить наявність міжнародних сертифікатів якості ISO 9001:2015, 22000:2005,13485:2019, 22716:2007 GMP.

За весь час роботи (а це понад 20 років), ми отримали і продовжуємо отримувати безліч позитивних відгуків і подяк від наших клієнтів і вважаємо, що це є найкращим підтвердженням і мотивацією для нас!

Познайомтеся з асортиментом нашої продукції і будьте здоровими!


 

payments