Корзина покупок

Ваша корзина пуста!
0

Доступные варианты

У вас випадає волосся? Що робити?!

04 января 2018 в 16:09:06 0 Комментарии :0 Просмотров: 513

Перед тим як приступити до аналізу причин випадіння волосся, треба зауважити, що якщо випадає не більше ніж 100 волосин у день - це нормальне явище. На випадіння волосся впливає також сезонність: найкраще волосся росте влітку, а ось восени і взимку його випадіння збільшується. Тому непотрібно даремно панікувати. Якщо ж у вас в день випадає більше 100 волосин, а ще гірше, якщо волосся «лізе пасмами» то це привід серйозно поміркувати. Давайте розглянемо причини підвищеної втрати волосся — їх дуже багато, але ми постараємося розгянути найбільш розповсюджені з них.

 

Чому випадає волосся?

 

Неякісний шампунь.

Найпоширенішою на сьогоднішній день причиною втрати волосся у жінок є неякісний шампунь. Виробники нерідко використовують різні хімічні речовини для виробництва шампунів. У когось волосся реагує відразу на це, а у когось з часом. Варто відзначити, що навіть деякі відомі виробники шампунів грішать цим недоліком.

 

До групи неякісних шампунів, входять також контрафактні шампуні, коли під логотипом відомої торгової марки ховається звичайна підробка. Врахуйте, що чим дешевше шампунь, тим більша ймовірність, що він заснований на важких хімічних компонентах, які можуть провокувати випадіння волосся.

 

Дефіцит вітамінів.

Дефіцит вітамінів безпосереднім чином може бути виражений випадінням волосся. В першу чергу ми схильні до сезонного авітамінозу, це відбувається в кінці зими і початку весни. Ще однією причиною нестачі вітамінів в нашому організмі є неправильні дієти, через які ми не приймаємо продуктів, що включають в себе необхідний комплекс вітамінів для волосся.

 

Різні процедури.

Мабудь зараз складно знайти жінку, яка б не фарбувала своє волосся. А фарба для волосся це аж ніяк не поживна маска. Всі фарби засновані на хімічних компонентах, які забезпечують зміну кольора та його стійкість. Одна справа, коли фарбування волосся ви здійснюєте зрідка і кардинально не міняєте його колір, а інша, коли ваше волосся постійно піддається випробуванням жорсткого фарбування.

Використання сучасних електричних приладів з високою температурою вплива на волосся: плойки, праски, фена та інших пристосувань, також негативно впливає на нього. Більш того, якщо ви любите робити складні зачіски, то ваше волосся може просто цього не витримати і також почати випадати або стане ламким.

 

Захворювання та гормональні порушення, що відбуваються в організмі, можуть впливати на випадіння волосся. Так, до цього може привести навіть регулярна перевтома або недосип, порушення обміну речовин, спортивні перевантаження, а ще ГРВІ, грип, не кажучи вже про ускладнення та більш серьозні проблеми. Як правило, після повного одужання проблема випадіння волосся зникає. З урахуванням того, що випадіння волосся, в даному випадку, є непрямою причиною, необхідно зосередити усі зусилля на профілактиці першопричини.

 

Як запобігти випадінню волосся.

Якщо волосся випадає, лікування необхідно проводити відразу ж, як тільки ви виявили цю проблему. Насамперед проаналізуйте, що могло стати причиною їх випадіння, так як без цього дуже складно робити які-небудь висновки щодо запобігання проблеми.

 

Перші заходи при сильному випадінні волосся.

Перевірте свій шампунь: у ньому повинні бути натуральні складові. Доповніть його крем-бальзамами, які будуть підсилювати дію основного шампуня та масками з рослинними оліями.

 

Не виконуйте складних укладок, максимально залиште волосся в цей період у спокої. Прийшовши додому розпустіть волосся, щоб забезпечити голові хорошу вентиляцію і виключити напруження волосся.

 

Кровопостачання голови.

Відомо, що хороший кровообіг сприяє росту волосся. Для нормалізації кровообігу виконуйте масаж голови. Зробити масаж голови досить просто, для цього ви можете використовувати як різні масажери, так і зробити його самостійно. Обхопіть свою голову пальцями і робіть ними обертаючі масажні рухи. Після масажування однієї зони голови переходьте до іншої. Найкраще робити масаж від скронь, плавно переходячи до центру голови.

Доцільно викорситовувати разом з масажем спеціальні крем-бальзамита шампуні під час миття голови.

 

Подолайте стреси

При стресових ситуаціях радити, як від них позбутися - дуже складно, так як кожна ситуація суто індивідуальна. Але якщо ви не позбудетеся них, то ризикуєте стати зовсім лисою. Для заспокоєння дуже добре допомагають заспокійливі засоби на натуральній основі.

 

Правильне харчування.

Якщо у вас випадає волосся, то встановіть правильне харчування. У разі, коли ви знаходилися на дієті, то її рекомендується зупинити. Їжте здорову їжу, яка наповнена вітамінами. Прийом їжі здійснюйте не менше трьох разів на день. Нажаль, у наш час їжа дуже бідна на корисні елементи, тому рекомендовано доповнювати стандртні прийоми їжі корисними речовинами.

При випадінні волосся необхідно підтримати свій організм, збагативши його всім необхідним комплексом вітамінів та мікроелементів, який сприятиме зупинці випадіння і оздоровленню волосся. До них належать:

Вітамін А;

Вітаміни групи В;

Вітамін C;

Вітамін E;

Залізо;

Цинк.

 

Будьте здорові и нехай ваше волосся завжди радує та надихає вас!!!

Ещё никто не оставил комментарий к записи.

Оставить комментарий

Ваше Имя:
Войти или зарегистрироваться
Ваш комментарий:

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Оцените публикацию:    Плохо  1 2 3 4 5    Хорошо
У вас випадає волосся? Що робити?!
Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery (opencartadmin.com)