Кошик

Ваша корзина пуста!
0

Доступные варианты

line-up

Сиропи

Показувати: Список / Сітка
Показати
Сортувати:
Рекомендації до споживання: може бути використан в раціонах дієтичного харчування як джерело комплек..
34.00 грн.
В гонитві за вітамінами люди часто віддають перевагу екзотичним фруктам або синтетичним продуктам. О..
44.00 грн.
Сироп «Гемоглобіновий» слід вживати за рекомендацією лікаря з метою профілактики анемії і для загаль..
48.00 грн.
Рекомендації до споживання: може бути використана в раціоні дієтичного харчування як джерело ко..
34.00 грн.
Йод – дуже важливий мікроелемент, запас якого потрібно поповнювати. Дефіцит йоду вкрай небезпечний д..
55.00 грн. 53.00 грн.
З якими хворобами пов'язаний брак селену?Селен в живих організмах стає амінокислотою селеноцистеїном..
49.00 грн.
ЦИНК (Zinc) - один з найважливіших мікроелементів в регуляції імунітету. Цинк підвищує опір орг..
55.00 грн.
Рекомендації щодо споживання: продукт для спеціального дієтичного споживання - сироп, який може бути..
34.00 грн.
Рекомендації до споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування як джерело компле..
35.00 грн.
Печінка допомагає виводити з організму шкідливі хімічні речовини і знешкоджувати токсичні продукти о..
32.00 грн.
Рекомендації до споживання: може бути використана в раціоні дієтичного харчування як джерело комплек..
35.00 грн.
Чорниця зменшує стомлюваність очей, покращує сутінковий зір, знижує шкідливий вплив вільних радикалі..
52.00 грн.
Обліпиха містить більше ста необхідних організму людини речовин - вітамінів і мікроелементів. Вона м..
55.00 грн.
Спосіб застосування: Сироп додавати в воду (100 - 150 мл) або інші напої (чай, молоко і т.д.) 1..
46.00 грн.
Глід - один з кращих засобів для профілактики захворювань серцево-судинної і нервової систем, він по..
44.00 грн.
Сиропи

Цілюще, поживний сироп для дітей і дорослих.

 
Сиропи до складу яких входять натуральні природні компоненти користуються величезною популярністю на споживчому ринку нашої країни. Якісний сироп для дітей має в своєму складі корисні для організму поживні речовини, вітамінні комплекси і мікроелементи. Іншими словами, сиропи вітамінні складаються з сахарози, цілющих фіто-компонентів і смакових ароматизаторів. Дитячий організм росте і розвивається. З цього він активно потребує різного роду поживних речовинах. Особливо сироп вітамінний для дітей буде до речі ранньою весною і в літній період зрозуміло. Хоча використовувати вище представлене корисне засіб можна в будь-який час року, як в профілактичних, так і в лікувальних цілях. Словосполучення - куплю вітамінний сироп, все частіше вводять користувачі в пошукову форму Гугл або Яндекса з метою знайти в інтернеті збалансований, якісний препарат і придбати за вигідною ціною.
 

Цілюще і поживний сироп для дітей - властивості і особливості.

 
Кожен сучасний сироп для дітей має певного роду властивостями і призначається для конкретних цілей, вирішення певного роду завдань. Наприклад, Фітоспокій є відмінним заспокійливим засобом сприятливо впливає на нервову систему. З його допомогою нормалізується сон, поліпшується робота серцево-судинної системи. Подібний сироп можуть цілком вживати не тільки діти, а й дорослі люди, які в силу життєвих обставин часто піддаються стресовим ситуаціям. Для повноцінного розвитку дитини необхідна стимуляція головного мозку. Робиться це легко знову ж за допомогою натуральних, природних речовин, що входять до складу сучасних цілющих і профілактичних сиропів. Якщо Ви вирішили купити сироп фітокомка розумний вітамінний для мозку, то краще це робити на Еліксір.юа в режимі реального часу. У нас широкий асортимент сертифікованої продукції за досить вигідними цінами. Всі замовлення обробляються оперативно. З цього Вам довго чекати не доведеться.
 
Гарний зір важливо в будь-якому віці. Для його поліпшення варто купити сироп фітокомка пильне вітамінний для очей, який складається з певної вітамінної групи з додаванням природних поживних, активних компонентів, екстрактів трав і корисних ягід. Наприклад, сироп для дітей в якому присутній екстракт чорниці і шипшини значно покращує зір, є відмінним профілактичним засобом для очних хвороб. Шипшина-глід знімає психо-емоційне напруження. Шипшина-обліпиха завжди зміцнить кровоносні судини і дрібні капіляри, позитивно впливає на імунну систему. Тому його сміливо можна застосовувати в період підвищеного ризику зараження гострими респіраторними вірусними інфекціями. Сама по собі обліпиха містить практично весь набір необхідних людському організму поживних речовин, вітамінів і мікроелементів. Якісні сиропи вітамінні особливо корисні в момент підвищених фізичних та емоційних навантажень. При бажанні купити сироп обліпихи вітамінний 25 г можна в нашому інтернет магазині, як і будь-яку іншу подібну продукцію. На сиропи вітамінні попит завжди досить великий. Особливо, якщо продукт якісний і сертифікований, який представлений у нас. Якщо Ви турбуєтеся про здоров'я своїх дітей, а швидше за все так і є, тоді представлені сиропи вітамінні допоможуть значно його зміцнити і поправити.
762
111
333
555
444
452
565
786
098
452
497
567
777
222
345