Кошик

Ваша корзина пуста!
0

Доступные варианты

line-up

Біологічно активні добавки (дієтичні добавки)

Показувати: Список / Сітка
Показати
Сортувати:
Одна з найпоширеніших проблем в осінньо-зимовий період – застудні захворювання верхніх дихальни..
65.00 грн.
Ще з давніх часів розторопша шанувалася як одна з найсильніших біологічно активних рослин. Біологічн..
66.00 грн.
Гель харчовий "Дозор" — це унікальна комбінація вітамінів, мінералів та рослинних екстракт..
49.00 грн.
Гель харчовий «Стік-рятівник» від печії.Відчуття печії за грудиною - відчувають до 50% людей різного..
132.00 грн.
Рекомендації до споживання: застосовувати як антацидний та адсорбуючий засіб припечії, а також ..
8.00 грн.
Турбує здуття живота?  Мучить печія, яка приходить в самий невідповідний момент? Маючи під руко..
144.00 грн.
Рекомендації до споживання: застосовувати як додаткове джерело аргініну та бетаїну, зметою норм..
13.00 грн.
Налагодити роботу печінки і жовчного міхура, запобігти гепатотоксичній дії алкоголю, підтримати серц..
222.00 грн.
Рекомендації до споживання: застосовується у якості сорбента з метою нормалізаціїфункціонування орга..
7.00 грн.
При отруєннях та діареї організм потребує допомоги, щоб вивести токсини і нормалізувати роботу орган..
119.00 грн.
Рекомендації до споживання: застосовувати як антацидний та адсорбуючий засіб при печії.Спо..
9.00 грн.
Борсуковий жир є практично панацеєю від безлічі важких захворювань: туберкульозу легенів, хронічних ..
192.00 грн.
Борсуковий жир є практично панацеєю від безлічі важких захворювань: туберкульозу легенів, хроні..
100.00 грн.
Функція кишкової флори людини прирівнюється до дії двох органів: печінки і нирок разом узятих. Близь..
173.00 грн. 119.00 грн.
Гіалуронова кислота утримує вологу в клітинах, і поки її досить, шкіра виглядає молодою, гладкою і п..
396.00 грн.
line-up

Виберіть підкатегорію

line-up

Біологічно активні добавки "Еліксир"

У століття прогресивних технологій велика частина людства веде досить пасивний спосіб життя, мало часу проводить на свіжому повітрі і вживає досить багато рафінованих продуктів. Навіть придбання свіжої зелені, овочів і ягід не поліпшують ситуацію, так як більшість цих продуктів вирощується в теплицях, і з чималою кількістю добрив, які дозволяють вирощувати більшу кількість продукції за мінімальний термін. Але від цього страждає склад продукту. Вирощений таким чином, він не задовольнить організм людини відповідними вітамінами і мінералами.

Що ж відбувається з організмом при подібному способі життя? Імунітет знижується, організм слабшає, швидше зношується, шкірні покриви покриваються висипами, сохне шкіра і з'являються передчасні зморшки. Всі ці симптоми однієї проблеми - брак корисних мікроелементів в організмі. У жінок починає вимальовуватися целюліт, повнота від якої неможливо позбутися без поповнення в організмі всіх необхідних речовин.

Що ж робити? Все просто - вчені подбали про людей і винайшли харчові та біологічно активні добавки. А співробітники компанії "Еліксир" подбали щоб купити біологічно активні добавки міг будь-який житель України.

Багато противників БАДів стверджують, що раніше людство успішно проживало життя без біологічно активних добавок і це всього лише чергова данина моди. Зауважимо, що:

  • раніше не було рафінованих продуктів харчування;
  • овочі, фрукти, зернові і навіть тварини, тобто весь спектр продуктів, які ми споживаємо вирощувалися без нітратів, прискорювачів росту та іншої хімії;
  • спосіб життя людини був активніший;
  • тривалість життя людини без медицини і інноваційних препаратів була досить низькою, а старіння людини відбувалося швидше.

БАДи це зовсім не данина моді, а спосіб поліпшити здоров'я і продовжити життя людини за допомогою натуральних речовин. Наш інтернет-магазин пропонує бади як в таблетках, так і в краплях, які із задоволенням будуть приймати як дорослі, так і діти.

Подбайте про здоров'я всієї вашої сім'ї з БАДами «Еліксир». Адже краще урізноманітнити свою їжу і вживати достатню кількість корисних речовин, ніж витрачати ці ж гроші на ліки у майбутньому.

Біоактивні домішки нашої компанії виготовляються повністю з натуральних інгредієнтів. До складу входять екстракти шипшини, чорниці, глоду, а також силимарин, хондроїтин з глюкозаміном і органічний йод.

Так як в організмі людини повністю засвоюються виключно натуральні речовини. Як показала практика заміна синтетичними речовинами не завжди помітна в стислі терміни, але в тривалій перспективі згубна для організму.

Зауважимо, що висококваліфіковані співробітники компанії розробили максимально оптимальні комплекси натуральних добавок, застосовуючи які щодня людина забезпечує собі підтримку здоров'я на довгі роки.

Наш інтернет-магазин поставляє товари безпосередньо з заводу-виготовлювача, співробітники якого більше десяти років активно вивчали і розробляли оптимальну рецептуру натуральних добавок для підтримки здорового способу життя. Кожен товар пройшов відповідну перевірку і отримав сертифікат, що підтверджує якість і натуральність інгредієнтів і продукції в цілому. На окрему увагу заслуговує цінова політика компанії. Ціна БАД "Еліксир" доступна кожному жителю нашої країни. Перегляньте каталог БАДів, які зауважимо виготовляються з натуральних компонентів і повністю засвоюються організмом, і Ви зрозумієте, що для підтримки здоров'я - це зовсім невелика ціна.

762
111
333
555
444
452
565
786
098
452
497
777
222
345
Способи оплати
payments